Connect with Us

RiRi elegante dhe seksi për Dior

Fashion

RiRi elegante dhe seksi për Dior

Publikuar

-

Këngëtarja nga ishujt Barbados, Rihanna do të jetë imazhi i ri i brandit të njohur “Dior”. Ja tek e shohim në prapaskenat e një fotosesioni, që ka realizuar në Paris. E veshur me të zeza Rihanna duket shumë elegante por edhe provokuese në të njëjtën kohë. Këngëtarja është shprehur shumë e lumtur për këtë kontratë të re me Dior. Këngëtarja e hitit “Diamond”, pasi ka përfunduar me sukses këtë sesion fotografik, ka veshur xhupin e saj XXL dhe është larguar për në hotel.

26A1D8F000000578-2994614-image-a-2_1426330399268 26A1D88000000578-2994614-image-a-13_1426332204312 26A1D93000000578-2994614-image-m-12_1426332183666 26A1D93800000578-2994614-image-m-11_1426332169738 26A1D94000000578-2994614-image-m-10_1426332158872 r

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

LEXO EDHE:  Foto-Kujtim Gjuzi fut në “ankth” ndjekësit/ S’e mendoja kurrë që do të dashurohesha me dikë që njoha në rrjet

LEXO EDHE:  Foto- Pasojat e tërmetit/ Ja gjendja pas 24 orëve

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: