Connect with Us

Një femër fatale si Kate Moss

Fashion

Një femër fatale si Kate Moss

Publikuar

-

Alexander McQueen ka organizuar një super ekspozitë, me veshjet e tij më të bukura në vite dhe një nga të ftuarat e tij më të bukura sigurisht që ka qenë Kate Moss. Supermodelja i ka lenë të gjithë me gojë hapur, teksa është shfaqur në event, e shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Jamie Hince. Ajo kishte veshur një fustan të zi, të tejdukshëm që nxirrte në pah format e saj fizike. 42 vjecarja mund të konsiderohet si femra fatale e kësaj mbrëmjeje, sepse i gjithë përqëndrimi mediatik ishte fokusuar vetëm tek ajo. Moss vazhdon dhe mbetet një nga ato bukuri, që do ti mbeten për shumë gjatë fushës së modelingut.

LEXO EDHE:  Foto/ Një urë e re po ndërtohet në Tiranë

k k1 k2 k3 k4 k5 k6 k7 k8

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT-Bukuroshet shqiptare tregojnë trendin e bikini-t për këtë verë

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Bukuroshet shqiptare tregojnë trendin e bikini-t për këtë verë

Nëse shumë prej jush ende nuk i kanë nisur psuhimet e verës jeni ende në kohë të shihni për rrobat e banjos dhe stilin që do t’iu bëjë të dukeni sa më seksi këtë verë.

Modelet shqiptare, na kanë treguar përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale se cilat janë bikini-t më të preferuara të vajzave gjatë kësaj periudhe.

LEXO EDHE:  Manastirliu nxjerr fotot/ “Distancimi fizik është arma më e fortë që kemi në dorë”

LEXO EDHE:  “Duken kaq të paqtë!” Jona Spahiu fotografon djalin që fle mbi barkun e babitNëse ende se keni vendosur se çfarë modeli t’i blini rrobat e banojs hidhini një sy galerisë së mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTO-Gucci rikthen çantën e preferuar të Princeshë Dianës

Publikuar

-

Nga

Kompania gjigante e veshjeve dhe aksesorëve,  Gucci po risjell një nga çantat e preferuar të Princeshës Diana.

Sinonim i stilit të princeshës Diana në fillimin e viteve ’90, kur paparacët e fotografuan atë  teksa largohej nga Harbour Gym i Chelsea e veshur me triko dhe pantallona të shkurtra çiklizmi, dhe në duar mbante çantën e saj të preferuar Gucci.

LEXO EDHE:  Manastirliu nxjerr fotot/ “Distancimi fizik është arma më e fortë që kemi në dorë”

LEXO EDHE:  “Duken kaq të paqtë!” Jona Spahiu fotografon djalin që fle mbi barkun e babitNdërsa distancohej nga familja mbretërore, Diana u bë më e guximshme me zgjedhjet e saj përsa i përket veshjeve, megjithëse, siç thoshte dikur stilistja e saj Anna Harvey , ajo gjithmonë merrte përsipër zyrtarizmin rreth kodeve mbretërore të veshjes.

Çanta kushton mbi 3 mijë dollarë dhe tashmë vjen edhe në versionin e mini çantës me të gjitha ngjyrat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Jeni në dilemë për ngjyrën e flokëve që duhet të zgjidhni këtë sezon?/ Ja disa ide nga vip-at

Publikuar

-

Nga

Jeni në dilemë për ngjyrën e flokëve që duhet të zgjidhni këtë sezon?/ Ja disa ide nga vip-at

Për të gjitha zonjat dhe zonjushat që janë ende në dilemë se si të ngjyrosin flokët e tyre për këtë sezon veror, disa nga personazhet më të famshëm në botë ju japin ide të shkëlqyera.

Nga ngjyrat, bjonde, brune, apo edhe ngjyrat e guximshme këtu mund të shihni nuancat që ju përshtaten më së shumti.

LEXO EDHE:  “Mos u ktheftë më kurrë kjo kohë”/ Moderatorja shqiptare pendohet për veprimin e disa viteve më parë

LEXO EDHE:  Berisha rikthehet pas në kohë/ Ja çfarë poston në rrjetet socialePër më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: