Connect with Us

Edhe vipat gënjejnë

Showbizz

Edhe vipat gënjejnë

Publikuar

-

Kanë deklaruar se nuk do të bëjnë seks para martesës, kanë gënjyer se nuk kanë pasur lidhje dashurie, se gjoksin e kanë natyral… Ne ua rikujtojmë se cilët janë të famshmit më gënjeshtarë.

“Ne jemi vetëm miq dhe asgjë më shumë”, ishin deklaratat e Brad Pitt dhe Angelina Jolie pas publikimit të lajmit se mes tyre kishte lindur dashuria gjatë xhirimit të filmit “Mrs. And Mr. Smith” më 2004. Brad këmbëngulte se është i lumtur me martesën e tij me Jennifer Aniston dhe vazhdimisht përsëriste se nuk ka asgjë intime me Angelina. Më vonë doli ndryshe, kur edhe publikisht dolën me lidhjen e tyre.

Britney Spears ishte munduar që të mbajë imazhin e një vajze të mirë, duke insistuar se ka vendosur që humbjen e virgjërisë ta ruajë deri në natën e martesës. Për fat të keq, i dashuri i saj në atë kohë Justin Timberlake, gjatë një interviste kishte zbuluar detajet nga jeta seksuale e tyre. Më pas Britney ishte munduar të arsyetohet me këto fjalë: “Justin dhe unë kemi qenë për dy vite bashkë dhe kam menduar se ai është i duhuri. Por kisha pasur gabim. Nuk kam menduar se ai do të më zbulonte”.

Para se të martohej me Kanye West, Kim Kardashian më 2006 ishte në romancë me Nick Cannon. Nick vetëm disa vite më vonë kishte mësuar se e dashura e tij kishte film porno privat, pasi ajo vazhdimisht me këmbëngulje i kishte thënë atij se nuk kishte diçka të tillë. Por më pas kishte pasuar publikimi i seksit të saj me të dashurin Ray J.

Nicki Minaj dhe Jennifer Lopez, kishin gënjeshtër të njëjtë. Të dyja bukuroshet, kishin gënjyer për moshën e tyre, duke insistuar se ishin për disa vite më të reja se sa në realitet.Por arrestimet e tyre kishin zbuluar moshën e saktë.

Victoria Beckham kishte gënjyer se gjoksi i saj është natyral, edhe pse brenda një muaji gjoksi i saj ishte trefishuar në madhësi. Në fund e ka pranuar rritjen e tyre.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

LEXO EDHE:  Foto/ Reagimet më qesharake të VIP-ave ndaj paparacëve

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sezoni i ri i “Fiks Fare”/ Njihuni me velinat e reja

Publikuar

-

Nga

“Fiks Fare”, emisioni më i madh investigativ në vend, ka zgjedhur dy velinat e reja që do të jenë pjesë për këtë sezon të ri.

Të dyja vajzat nuk janë pak të njohura për publikun. Velinat e reja të Fiks-it kanë marrë pjesë në konkurse bukurie ku kanë fituar edhe çmime, kanë qenë pjesë të sfilatave të shumta apo seteve fotografike.

Bukuroshja brune Dajana Ponari është kurorëzuar “Miss Durrësi 2019”, por ka fituar edhe çmime të tjera bukurie, “Miss Sirena”. Është marrë me modeling, por pasioni i saj është edhe aktrimi.

LEXO EDHE:  16 foto që tregojnë se VIP-at nuk janë shumë ndryshe prej nesh

Biondia Altea Noka është studente për drejtësi, mban një çmim bukurie, atë të “Miss Bikinit 2018” . Përveç modelingut, Altea ëshë notare, për tetë vjet është marrë me not në një nga ekipet e njohura të kryeqytetit

Të hënën, në date 2 shtator, “Fiks Fare” ju lë takim në të njëjtin orar, në 20:10 në një rikthim me plot investigime dhe çështje të forta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  200 VIP-at e 2014-s: Pasqyra e ekonomisë skandaloze shqiptare

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: