Connect with Us

Rita flet për jetën seksuale

Showbizz

Rita flet për jetën seksuale

Publikuar

-

Këngëtarja 24 vjeçarja shqiptare me famë  botërore Rita Ora është e lidhur me djalin e projektuesit të modës Tommy Hilfiger, 24 vjeçarin Ricky Hil. Këngëtarja u ka thënë të gjitha femrave: ‘’Ju nuk duhet të keni turp, duhet t’u besoni instikteve dhe trupit tuaj’’teksa  ka deklaruar se gjiothmonë ka dashur që partnerët e saj të jenë ‘’të egër’’ në shtrat. Ora, ka treguar se asaj i pëlqen që të eksperimentojë në shtrat me të dashurin e saj aktual dhe se nuk i vjen turp që ta pranojë këtë publikisht.

LEXO EDHE:  Rita Lati ka një mesazh për “të voglën” e saj Rozën: “Trego që je artistja e mamit, që të dha diplomë që në bark!”

1b 1c 1d 1a

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Konkurenti i “Përputhen” dikur reper/ Mesazh ish menaxherit të tij

Publikuar

-

Nga

cna, lajm, show

Edicioni i tretë i “Përputhen” ka nisur dhe tashmë publiku është familjarizuar me formulën dhe personazhet e reja.

Djali Kosovar i rritur në Zvicër, Edi ishte një prej konkurentëve i cili ra në sy mënjëherë pas hyrjes në “Përputhen”. I vetëcilësuar si “princi” i familjes, duket se Edi, dikur ka qënë reper dhe pjesë e “On Records”.

Këtë fakt e ka zbuluar vet Edi i cili së fundi ka postuar edhe një foto krahë menaxherit të famshëm të labelit “On Records” Met Elshanit. Ky i fundit ka festuar dje ditëlindjen dhe Edi ka vendosur ta urojë në këtë mënyrë:

LEXO EDHE:  “Jam shumë e nderuar”/Rita Ora shpallet zyrtarisht ambasadore e UNICEF

LEXO EDHE:  Rita ju impresionon“Ka kohë që nuk jena ni, por bashkë kena kujtime tforta bashk, kështu që urime vëllai jem, të uroj tanat të mirat, shëndet, sukses dhe fat në jet. Edhe 100 të tjera bashk vëllai jem”, mbyll urimin Edi.

Ende nuk dihet se përse konkurrenti nuk e vazhdoi karrierën e nisur muzikore, megjithatë tashmë pjesë e “Përputhen” Edi e ka të siguruar “biletën” e famës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Iliri dhe Gilberta thumbojnë hapur njëri-tjetrin/ Epoka para dhe pas…

Publikuar

-

Nga

Në një postim në instastory, Gilberta pranoi publikisht se pas ndarjes me Ilirin nuk është në lidhje dashurie me asnjë tjetër. Kjo sepse disa ditë më parë dolën disa thashetheme, se ajo u lidh me ish konkurentin e “Përputhen 40” Luanin.

Por së fundmi duket se ka qënë Iliri ai që ka shënjëstruar Gilbertën. Ai ka bërë një bisedë online me ndjeksit e tij në instagram. Pyetjes “Vërtet, ishim “më mirë”… kur ishim “më keq”,  njëri prej ndjekësve i është përgjigjur: “nuk ke qënë keq ore, Gilberta aq shumë të donte, thon se kur bie në dashuri mbyll njërin sy”. Iliri nuk ja ka përtuar dhe i ka thënë se po flet për periudhën para dhe pas krishtit dhe jo për epoken para dhe pas Gilbertës.

LEXO EDHE:  Rita Lati ka një mesazh për “të voglën” e saj Rozën: “Trego që je artistja e mamit, që të dha diplomë që në bark!”

LEXO EDHE:  FOTOT/ 10 fotot më të nxehta të Rita Orës

Në këtë mënyrë ai ka lënë të nënkuptohet se nuk ka më asnjë interes për Gilbertën dhe se ajo është një histori e mbyllur.Nga ana tjetër edhe Gilberta reagoi duke bërë sërisht një postim në instastory me pyetjen “a ju vret këpuca”. Edhe ky reagim i saj, mendohet të jetë një “thumb” për Ilirin.

Kujtojmë se dyshja dolën çift nga programi por si duket lidhja e tyre nuk vazhdoi për shumë kohë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Hailey shtatzanë/ Justin Biber nxit dyshimet

Publikuar

-

Nga

cna, lajm, showbiz

Justin Biber ka hedhur dyshimet për një shtatzani të mundshme, të bashkëshortes së tij, Hailey. Kjo sepse gjatë mbrëmjes në eventin “Met Gala 2021” ka prekur me shumë embëlsi barkun e saj.

Nga ana tjetër, fotografëve nuk ju ka shpëtuar momenti kur modelja reagoi, duke i larguar dorën gjatë sesionit fotografik.

Pavarësisht kësaj, fansat e çiftit menjëherë hodhën dyshimet për një shtatëzani të mundshme të Haileyt. Kjo e fundit në një deklaratë për “Vogue Arabia” është shprehur: “Unë i dua fëmijët dhe mezi pres të kem të mitë. Unë do të thoja që tani, ky është një realitet i afërt, por definitivisht jo së shpejti, kjo është e sigurt”.LEXO EDHE:  Rita Lati ka një mesazh për “të voglën” e saj Rozën: “Trego që je artistja e mamit, që të dha diplomë që në bark!”

LEXO EDHE:  Rita shfaqet e lodhur (Foto)

Detaj tjetër që ra në sy ishte Justin, i cili nuk shkëputi në asnjë moment shikimin nga bashkëshortja e tij, ndërkohë që ajo pozonte me një fustan shumë elegant ngjyrë të zezë.

Kujtojmë se Justin dhe Haley u martuan para dy vitesh. Hailey është kritikuar shumë nga fansat, të cilët e kanë akuzuar se ka ndërhyrë mes Justin dhe Selena, por ka qënë vet Justin ai që ka hedhur poshtë këto akuza, dhe sot ai duket shumë i lumtur pranë bashkeshortes së tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE