Connect with Us

Gabi Grecko topless për Penthouse

Fashion

Gabi Grecko topless për Penthouse

Publikuar

-

Revista “Penthouse” ka mbushur plot 50 vjet në treg dhe pikërisht për këtë numër special ka zgjedhur modelen Gabi Grecko. Gabi nuk i lë shumë vend imagjinatës sepse në foton bardh e zi të kopertinës i tregon shumë qartë, asetet e saj të mrekullueshme. E veshur me të brendshme të bardha e fejuara e Geoffrey Edelsten, duket një femër fatale dhe shumë provokuese. Sigurisht që ky numër duhet të ishte goditës për të gjithë blerësit e kësaj reviste, prandaj dhe Grecko ishte zgjedhja e duhur.

1 2 3

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

9 truket e veshjeve që ndihmojnë yjet e Holliwood-it të duken mahnitëse

Publikuar

-

Nga

Të famshmit, ashtu si edhe ne kanë të metat e tyre që mundohen gjithnjë t’i fshehin në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ata kërkojnë gjithnjë për mënyra efektive se si mund t’i eleminojnë defektet dhe të shkëlqejnë gjithmonë në daljet e tyre.

Sarah Jessica Parker i kushton vëmendje pjesës së sipërme të trupit

Sarah Jessica Parker mund të konsiderohet një ikonë e stilit, sepse ajo di të paraqesë avantazhet e saj dhe të fshehë me kujdes të metat e saj. Për shembull, kjo e famshme përmirëson formën e bustit të saj me veshje në pjesën e sipërme të trupit të saj. Në vend që të rregullojë atë që mund të konsiderohet si e metë e trupit me operacionin plastik, SJP përdor veshje të zgjedhura mirë.

Angelina Jolie fsheh supet e saj të gjera dhe vithet e ngushta.

Angelina Jolie , një nga aktoret më të bukura në Hollyëood, di si ta prezantojë veten drejt. Dhe supet e saj të gjera nuk e ndalojnë atë të duket e shkëlqyeshme.

Reese Ëitherspoon vizualisht e bën veten të duket më e gjatë.

Reese Ëitherspoon , në një lartësi prej  5’1 ‘ , arrin të duket më e gjatë dhe nuk është vetëm sepse ajo vesh taka të larta.

Victoria Beckham krijon vëllim për trupin e saj.

Victoria Beckham ka një fizik shumë të vogël, por ne nuk e shohim atë për shkak të stilit të saj unik.

LEXO EDHE:  Qafa tre herë më e gjatë se trupi/ Misteri i zvarranikut 242 milionë vjeçarëTilda Swinton fsheh madhësinë e këpucëve.

LEXO EDHE:  FOTO/ Vendet më të bukura që mund të vizitoni  gjatë muajit dhjetor

Tilda Swinton e pabesueshme , me një madhësi këmbësh prej  8 US , e maskon me mjeshtëri me këpucë që i shpiku legjendari Coco Chanel.

Keira Knightley me mjeshtëri fsheh këmbët e saj të shkurtra.

Keira Knightley , përkundër faktit se ajo natyrisht ka një trup të gjatë në mënyrë disproporcionale dhe këmbë të shkurtra, fsheh me mjeshtëri të metat e saj, duke thyer siluetë e trupit të saj dhe duke rritur vizualisht gjatësinë e këmbëve.

Meghan Markle thekson më tepër belin e saj.

Meghan Markle është shembulli i përsosur i një vajze me një  figurë “drejtkëndëshe” , por ajo mësoi të krijojë efektin “oreglas” në mënyra të thjeshta që mund të përdorim gjithashtu.

Vanessa Hudgens bën që qafa e saj të duket vizualisht më e gjatë.

Vanessa Hudgens ka një qafë të shkurtër, por ne nuk e vërejmë fare atë.

Kate Winslet fsheh më së miri kilogramët e tepërt.

Keira Knightley , përkundër faktit se ajo natyrisht ka një trup të gjatë në mënyrë disproporcionale dhe këmbë të shkurtra, fsheh me mjeshtëri të metat e saj, duke thyer siluetë e trupit të saj dhe duke rritur vizualisht gjatësinë e këmbëve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Maskat e markave luksoze/ Të fiksuarit pas modës paguajnë mbi 100 dollarë për një të tillë

Publikuar

-

Nga

Maskat e markave luksoze/ Të fiksuarit pas modës pagujanë mbi 100 dollarë për një të tillë

Meqenëse CDC rekomandoi që njerëzit të veshin maska fytyre për të dalë në publik, gjithnjë e më shumë stilistët kanë filluar të shesin maska markë.

Markat, kompanitë duke përfshirë Lilly Pulitzer dhe Rant the Runëay, filluan të shisnin maska fytyre  me çmime më të përballueshme si 15 dollarë secila, 50 dollarë për 5 copë të tilla.

LEXO EDHE:  Çastet e mberritjes se kancelares Merkel ne Tirane (Foto ekskluzive)Por disa marka luksoze dhe stilistë kanë shitur maska për fytyrën që fillojnë me 100 dollarë.

LEXO EDHE:  Foto me të brendshme +18/ Supermodelja ideale mban emrin Megan Fox

Më poshtë do të gjeni maskat luksoze për fytyrën që njerëzit po blejnë për hir të modës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Plot stil dhe elegancë/ Dua Lipa një fashioniste e vërtetë

Publikuar

-

Nga

Plot stil dhe elegancë/ Dua Lipa një fashioniste e vërtetë

Dua Lipa është shfaqur më chik se kurrë teksa është parë në rrugët e New York-ut me një veshje bardh e zi të dizenjuar nga Alexander Ëang.

Këngëtarja me famë botërore i ka bërë të gjithë të kthejnë kokën pas teksa ka treguar linjat e saj perfekte, e veshur me një badi të bardhë me dekolte të hapur dhe pantallona të zeza 595 dollarëshe sandale të Alexander Ëang, një gjerdan argjendi dhe një maskë të zezë për fytyrën.

LEXO EDHE:  Qafa tre herë më e gjatë se trupi/ Misteri i zvarranikut 242 milionë vjeçarëDua nuk është hera e parë që komentohet për pamjen e saj të jashtme. Mjafton t’i hidhni një sy Instagramit të saj për të parë një larmishmëri ngjyrash që ajo ka eksperimentuar me flokët e saj.

LEXO EDHE:  Meshkujt “çmenden” pas saj/ 30 fotot e Emily Ratajkowskit që “shfrenojnë” imagjinatën

Pas ngjyrave Dua ka vendosur të kthehet sërish në ngjyrën e saj natyrale të flokëve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: