Meta: Tom Doshi akuzoi kunatin e Berishës

Pas mbledhjes në kryeministri ku ishin të pranishëm kreu i qeverisë Rama,ministri Tahiri, kryeprokurori Llalla dhe kryetari i Komisonit të Sigurisë Spartak Braho, kreu i Kuvendit Ilir Meta ka reaguar në lidhje me akuzat e Tom Doshit për eleminimin e tij fizik nga vrasësit me pagesë. Në një prononcim për mediat, Ilir Meta tha se … Continue reading Meta: Tom Doshi akuzoi kunatin e Berishës