Connect with Us

Ju s’mund të pozoni me aktoret më të mira

Fashion

Ju s’mund të pozoni me aktoret më të mira

Publikuar

-

Reese Witherspoon, Julianne Moore, Marion Cotillard dhe Felicity Jones katër gratë e nominuara për kategorinë e aktores më të mirë, kanë shkëlqyer fillimisht në tapetin e kuq duke u dukur njëra më e bukur se tjetra. Njësoj si ta kishin bërë me fjalë, aktoret kanë zgjedhur ngjyrat e hapura për këtë event, ku mbizotëron ngjyra e bardhë. Biondja Reese Witherspoon kishte përzgjedhur një fustan bardh e zi të Tom Ford që e bën të duket mahnitëse, ndërkaq Julianne Moore e cila u shpall edhe si triumfuesja e katërshes duke marr trofeun e aktores më të mirë, kishte zgjedhur një fustan Chanel për këtë mbrëmje. Marion Cotillard dhe Felicity Jones ia kishin besuar fustanet e tyre stilistëve të tjerë. Marion kishte zgjedhur Dior, ndërsa kolegia e saj një fustan nga Alexander McQueen. Të katërta aktoret dukeshin perfekte.

20 21 22 23 25 26 27 28 29 31 32

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

LEXO EDHE:  “Edhe në minorancë edhe arrogant i pacipë”/ Aktori i njohur i përgjigjet Ramës: “Ç’shtet drejton ti?”

LEXO EDHE:  Jennifer Aniston, në Oscar për qejf

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: