Connect with Us

Pse ngjyra e zezë është përherë në modë?

Life Style

Pse ngjyra e zezë është përherë në modë?

Publikuar

-

Stilistet ndryshojnë, tendencat po ashtu, por nëse ka diçka që çdo femër preferon dhe nuk mund të thotë jo është një veshje e zezë.

Gjatë ditës ashtu dhe në mbrëmje, për në palestër ashtu dhe në një party, e zeza është ngjyra tipike e cila i përshtatet çdo femre dhe të cilat e mbajnë me xhelozi ne gardërobë sepse herët a vonë do t’i duet.

Marilyn, Audrey Hepburn, por edhe më të fundit si Charilize Theron dhe Angelina Jolie e përdorin shpesh këtë ngjyrë për të nxjerrë në pah sensualitetin e tyre fizik, duke krijuar një imazh femëror misterioz, intrigues, por shumë elegant. Po përse e zeza qëndron një ngjyre e cila nuk perëndon kurrë në vite?

Është elegante

Ngjyra e zezë është gjithmonë elegante. Mund ta veshësh me shorts apo me një fustan mbrëmjeje dhe do të jeni gjithmonë të gatshme për tu prezantuar bukur.

LEXO EDHE:  Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura

Është misterioze

E mbanin shtrigat (të paktën ato në përrallat e Disney). E zeza gjithmonë ka krijuar rreth femrës atë mister tipik që tërheq shumë meshkujt. Mbase është nga kjo që disa prej femrave vishen me total black në çdo ditë të jetës së tyre.

Të hollon pamjen

E thonë të gjithë dhe është e vërtetë. E zeza të hollon dhe jo sepse ka fuqi te shkrijë kilet e tepërta por për një efekt optik modest por që femrave ju pëlqen shumë.

Është shumë e kombinueshme

Ngjyra e zezë kombinohet me çdo ngjyrë po sfumaturë tjetër, madje edhe me një të zezë tjetër!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo nuk ndalet me fotot e saj provokuese dhe shumë të nxehta që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur Instagramin me pozat shumë seksi nga Dubai.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me bikini minimaliste ku tregon dhe format e saj të rrumbullakosura.

LEXO EDHE:  Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura

LEXO EDHE:  Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Publikuar

-

Nga

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Amarda Toska është një nga personazhet më të pëlqyera të showbizit. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku, së fundi ka trealizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Të shumtë kanë qenë kuriozë të dinë nëse Amarda ka bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Ajo ka mohuar të ketë prekur ndonjë gjë në fytyrën e saj apo në trup.

As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën…”, ka treguar Ami.

Ndërsa një prej ndjekësve e pyet nëse ka kryer ndonjëndërhyrje në mjekër pasi së fundi kështu ka dëgjuar të përflitet.

LEXO EDHE:  Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura

LEXO EDHE:  Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura

Amarda hedh poshtë të gjithë zërat duke thënë se nuk e di se ekziston një ndërhyrje e tillë.

Jooo këto lloj ndërhyrje hera e parë që e dëgjoj! Google e dashur dhe e vërteton”, i është përgjigjur Ami./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Publikuar

-

Nga

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Episodi i kaluar i Përputhen ka nisur me një shpërthim nga ana e Shkëlqimit, një prej konkurrentëve të rinj.

Ai u shpreh se ishte tejet i nxhehur me gjstin e Sarës, që kishte bërë në sy të tij pak para se të niste emisioni.

Shkëlqimi tha se nuk e priste që Sara të bënte atë veprim duke qenë se sapo kishin realizuar takimine  tyre dhe ende nuk është transmetuar.

Ai zbuloi se pak para se të niste emisioni, Sara ishte ulur në prehrin e Geljanit, një prej konkurrentëve të rinj.

LEXO EDHE:  Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura

LEXO EDHE:  Ngjyra e zezë e preferuara e të gjithëve/ Shihni disa nga kombinimet më të bukura

Madje në fund ai ka kërkuar që nuk dëshiron që takimi i tyre të transmetohet pas këtij gjesti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE