LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

MINUTE PAS MINUTE

Kryesore

10:35 Aktualitet

Lëkundje tërmeti në Shqipëri

Lëkundje tërmeti janë ndier në Shqipëri. Sipas të dhënave nga EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.6 ballë i shkallës rihter. Thellësia e tërmetit ka qenë 5 ...

10:01 Opinione
Roland Qafoku

Lulzim Basha, mos u kthe!

Me një bluzë me mëngë të shkurtra ngjyrë të zezë, të kombinuar me të zezën e flokëve të lyer dhe të mbjellë pjesërisht. Me një palë pantallona xhinse lish...

Lajmet e fundit nga

10:35 Aktualitet

Lëkundje tërmeti në Shqipëri

Lëkundje tërmeti janë ndier në Shqipëri. Sipas të dhënave nga EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.6 ballë i shkallës rihter. Thellësia e tërmetit ka qenë 5 ...

10:01 Opinione Roland Qafoku

Lulzim Basha, mos u kthe!

Me një bluzë me mëngë të shkurtra ngjyrë të zezë, të kombinuar me të zezën e flokëve të lyer dhe të mbjellë pjesërisht. Me një palë pantallona xhinse lish...

09:51 Sport

Joao Mario tërhiqet nga kombëtarja portugeze

João Mário njoftoi këtë të diel lamtumirën e tij me Kombëtaren, duke hequr dorë nga paraqitjet e ardhshme në skuadrën që drejtohet nga Roberto Martínez. Në mos...

mendimijuaj

Poll

më të lexuarat

moti në kryeqytet

Videofeed

06:06 - 29 Maj 2023

NATO MESAZH TË ASHPËR KOSOVËS

Të tjera nga kanali ynë

NATO MESAZH TË ASHPËR KOSOVËS

GODITI BERISHËN, PROKURORIA MERR VENDIM

GARA PËR KRYETAR TË PD së

AMBASADORËT SHQIPTARË ME KOSOVËN

6 EMIGRANTËT E HUAJ 3 MUAJ NË QELI